U listiću
Nogomet(14) IgraKoliko golova?Sljedeći gol?
1X2-+1X2
Tunis - Burundi 20´ 0:0 1,35 4,05 9,25 1.5 2,55 1,45 1,30 8,00 4,65
+ 29
Stabaek - Tromsö 80´ 0:1 32,00 4,80 1,18 1.5 1,50 2,30 4,10 1,50 4,85
+ 23
Srbija (W) - Rumunjska (W) 46´ 2:0 2.5 3,40 1,25 1,75 3,40 4,05
+ 14
Austrija (W) - Slovačka (W) 0:0 1,20 5,75 11,75 2.5 2,20 1,60 1,22 17,75 4,60
+ 30
Orgryte - Gais Göteborg 54´ 0:0 2,90 1,95 4,00 1.5 1,30 3,05 2,60 2,40 3,25
+ 15
Fremad Amager - FA 2000 89´ 0:4 4.5 1,16 4,05 8,75 1,16 7,00
+ 6
Skovshoved - Slagelse B&I 83´ 0:1 13,00 3,60 1,38 2.5 1,12 5,35 2,65 1,80 5,60
+ 14
IFK Malmoe - Hittarps IK 82´ 0:0 3,75 1,50 5,50 1.5 1,08 6,25 3,55 1,60 4,90
+ 11
Nordstrand - Sarpsborg 08 2 80´ 3:1 1,03 10,00 50,00 4.5 2,00 1,65 3,70 2,00 2,90
+ 12
Valerenga IF 2 - Ready 84´ 3:1 4.5 1,65 2,00 2,45 1,65 9,50
+ 9
Bryne 2 - Vardeneset 79´ 2:2 2,60 1,70 7,00 4.5 1,85 1,75 2,45 1,85 5,50
+ 12
Mjondalen 2 - Frigg 38´ 0:0 1,80 3,50 3,85 2.5 1,75 1,90 1,60 11,25 2,55
+ 31
Puotinkylan Valtti - FC Viikingit II 28´ 0:0 1,75 3,95 3,95 2.5 2,10 1,65 1,55 9,00 2,42
+ 37
Floresta CE - Moto Club 0:0 2,25 3,30 2,80 1.5 3,10 1,30 1,85 10,50 2,10
+ 21
Košarka(3) IgraBodovi/KvartalKoliko bodova?
1X2+-+-
Efes Anadolu Istanbul - Fenerbahče Ulker 37´ 82:65
+ 7
SL Benfica - UD Oliveirense 4:11 1,80 1,80 1 / 38.5 1,65 1,95 153.5 1,75 1,85
+ 40
Upea Capo D Orlando - Universo Treviso 0:0 2,65 1,40 1 / 38.5 1,70 1,95 154.5 1,65 2,00
+ 41
Stolni tenis(1) IgraPoeni / bodovi po setuKlađenje setova
1X2+-12
Lorentz R. - Cheaib D. 0:0 1,50 2,25 1 / 17.5 1,40 2,55 1 1,60 2,10
+ 8
Ragbi(2) IgraPoeni / bodovi po poluvremenuKoliko bodova?
1X2+-+-
Irska (U20) - England (U20) 0:0 2,60 22,00 1,50 16.5 1,80 1,80 28.5 1,35 2,70
+ 19
Južnoafrička Republika (U20) - Francuska (U20) 0:0 1,65 25,00 2,15 14.5 1,22 3,35 37.5 1,40 2,60
+ 20
Snooker(2) IgraFrame Winner
1X212
O'Brien F. - Bond N. Susret počeo 0:0 1,35 2,90 2 1,65 2,10
+ 6
Maguire S. - O'neill J. Susret počeo 0:0 1,22 3,75 2 1,50 2,30
+ 6
eSports Counter-Strike(5) Igra
1X2
GTZ Bulls Esports - Exploit Esports Map 1 22:22
+ 2
Optic Gaming - Team Ancient Map 2 1:0 1,12 5,25
+ 7
Wind And Rain - Fierce Esports Map 1 10:13 7,50 1,06
+ 3
Fate - Bpro Gaming Map 1 11:4
+ 3
Planetkey Dynamics - Euronics Gaming Map 1 0:3 1,65 2,15
+ 3
Prikaži
Predstojeći događaji (18) Liga Igra
1 x 2
17.06.2019, 20:35 Expert Esports - Playing Ducks ESL CS:GO Deutsche Meisterschaft
17.06.2019, 20:45 Asvel Basket - AS Monaco France Pro A 1,45 2,55
17.06.2019, 21:00 Neds - Royals UK ESL CS:GO UK Premiership 4,10 1,20
17.06.2019, 21:00 Njemačka (U21) - Danska (U21) U21 EURO u Italiji 1,60 4,00 5,20
17.06.2019, 21:00 Nigerija (W) - Francuska (W) World Cup Žene 2019 21,00 8,60 1,11
17.06.2019, 21:00 Real Madrid - FC Barcelona Basquet Spain ACB 1,25 3,45
17.06.2019, 21:00 Elpozo Murcia FS - Barcelona Spain Division de Honor (40´) 2,65 3,75 2,30
17.06.2019, 21:00 Republika Koreja (W) - Norveška (W) World Cup Žene 2019 7,10 4,45 1,40
17.06.2019, 21:20 Ecseki N. - Baggaley A. Challenger Series Ochsenhausen 1,85 1,85
17.06.2019, 21:30 Alternate Attax - Berzerk ESL CS:GO Deutsche Meisterschaft
Nema događaja za aktualnu selekciju