Vrste sporta

Last minute

00h 08m Liaonenka A. - Wei Qiang Zheng

2,60

 

1,35

00h 08m Minjong Park - Dong JU Kim

1,55

 

2,15

00h 23m Nadia Ravita - Abigail Tere Apisah

7,75

 

1,02

00h 38m Akari Inoue - Michika Ozeki

4,45

 

1,12

00h 58m Wei De Lin - Chien Hsun Lo

4,45

 

1,12

01h 13m Sidharth Rawat - Pavel Kotov

3,25

 

1,30

+6
01h 23m Lou Adler - Liisa Vehvilainen

1,04

 

6,75

01h 23m Neta Tamir - Iveta Dapkute

5,25

 

1,09

01h 23m Yannai Barkai - Gilbert Soares Klier Junior

7,00

 

1,04

01h 23m Peter Kobelt - Julian Bradley

1,14

 

4,25

01h 23m Yaron Guberman - Or Ram Harel

6,75

 

1,04

01h 23m Roee Benya - Demetris Azoides

1,30

 

3,00

01h 23m Tsung Hao Huang - Bingyu YU

1,10

 

5,00

01h 23m Haruka Kaji - Anastasia Nefedova

1,35

 

2,65

01h 23m Kosowski J. - Horejsi M.

1,90

 

1,80

01h 38m Zihao Xia - Yu Hsiang Chiu

1,09

 

5,25

01h 43m Aldila Sutjiadi - Fitriani Sabatini

1,06

 

6,00

01h 53m Katharina Gerlach - Joanne Zuger

1,25

 

3,20

01h 53m Jenny Duerst - Gaia Sanesi

4,45

 

1,14

01h 53m Joshua Paris - Michael-John Every

1,08

 

5,50

01h 53m Markus Schultz - Aryan Goveas

4,20

 

1,15

01h 53m Patrick Foley - Muzingaye Dickson Andile Sibanda

1,07

 

5,75

01h 53m Anvit Bendre - Mehluli Don Ayanda Sibanda

4,20

 

1,15

02h 03m Kuzmin F. - Huzjak J.

1,18

 

4,45

02h 08m Ramu Ueda - Junri Namigata

2,65

 

1,35

02h 23m

1,75

3,50

4,10

02h 23m

1,04

10,00

27,00

02h 23m

11,00

5,00

1,25

02h 23m

2,25

3,10

2,95

02h 23m

2,15

3,10

3,20

02h 23m Mayar Sherif - Natalia Orlova

1,07

 

5,50

02h 23m Vlada Ekshibarova - Susan Bandecchi

3,95

 

1,16

02h 23m Anastasia Kulikova - Timea Jaruskova

1,18

 

3,75

02h 38m Ang Ji - Garrett Johns

6,50

 

1,05

02h 43m Rakov V. - Robinot A.

6,75

 

1,07

02h 53m

1,06

9,00

21,00

02h 53m

13,50

4,85

1,22

02h 53m

6,25

4,25

1,40

02h 53m

3,10

2,95

2,30

02h 53m Damwon Gaming - SK Telecom T1

2,40

 

1,50

+11
U listiću

kombinirani listić