Na sázence
Fotbal(1) HraKolik gólů?Další gól?
1X2-+1X2
Biik Kazygurt - Bayern Mnichov 70´ 0:3 51,00 14,00 1,00 3.5 3,83 1,22 5,00 3,83 1,53
+ 20
Tenis(14) HraSázka na sadyDalší hra?
121212
Himeno Sakatsume - Eri Hozumi 3. set 2:4 6,00 1,08 7 2,40 1,50
+ 6
Tamachan Momkoonthod - Chang Liu 3. set 0:4 12,00 1,01 5 4,50 1,17
+ 19
Antoine Cornut-Chauvinc - Tom Jomby 2. set 5:5 1,27 3,40 2 1,80 1,90 11 4,00 1,20
+ 10
Viktoriia Kalinina - Katarina Kuzmova 2. set 5:3 2,00 1,70 2 1,08 6,50 9 1,33 3,00
+ 13
Tomas Papik - Illia Biloborodko 2. set 3:5 12,00 1,01 2 12,00 1,01 9 2,30 1,53
+ 8
Boris Pokotilov - Tim Heger 2. set 4:2 1,05 7,50 2 1,10 5,50 7 1,15 4,75
+ 19
David Pichler - Mehluli Don Ayanda Sibanda 2. set 1:2 1,17 4,50 2 2,10 1,65 4 2,60 1,43
+ 26
William Grant - Karlo Kranic 1. set 5:5 2,85 1,37 1 2,25 1,55 11 1,55 2,25
+ 9
Ashmitha Easwaramurthi - Deria Nur Haliza 1. set 1:2 7,00 1,06 1 6,75 1,06 4 4,25 1,18
+ 9
Rebecca Sramkova - Reka-Luca Jani 1. set 3:0 1,35 2,80 1 1,22 3,60 5 2,50 1,45
+ 9
Greta Arn - Katarzyna Kawa 1. set 4:1 1,60 2,20 1 1,15 4,75 6 3,80 1,22
+ 23
Arantxa Rus - Marie Benoit 1. set 0:1 1,43 2,60 1 1,75 1,95 2 1,33 3,00
+ 26
Nuria Parrizas Diaz - Tereza Mrdeza 1. set 2:0 1,60 2,20 1 1,33 3,00 3 4,00 1,20
+ 24
Robert Rumler - Karlo Cubelic 1. set 0:0 1,85 1,85
+ 3
Basketbal(3) HraBody/čtvrtinaKolik bodů?
1X2+-+-
Ust Growling Tigers - UP Fighting Maroons 20´ 48:41 1,75 1,85 3 / 40.5 1,65 1,95 169.5 1,60 2,05
+ 30
Socsargen - Bataan Risers 21´ 47:60 3 / 41.5 1,80 1,85 178.5 1,50 2,20
+ 26
Kia Picanto - NLEX Road Warriors 24´ 44:54 4,45 1,14 3 / 55.5 1,70 1,90 210.5 2,00 1,65
+ 29
Volejbal(1) HraBody/setSázka na sady
1X2+-12
Creamline - Pacifictown Army 3. set 6:9 1,03 10,75 3 / 42.5 1,35 2,75 3 5,50 1,12
+ 15
Stolní tenis(2) HraBody/setSázka na sady
1X2+-12
Rezetka R. - Grela P. Konečný výsledek 10:12
+ 0
Benes M. - Gavlas A. 2. set 9:11 6,50 1,06 2 / 17.5 1,14 4,40 2 3,25 1,25
+ 8
Snooker(1) HraFrame Winner
1X212
Craigie S. - Walden R. Konečný výsledek 0:4
+ 0
Ukázat
Příští eventy (332) Liga Hra
1 x 2
16.10., 10:00 Jindapon N. - Tai T. Denmark Open Ženy
16.10., 10:00 LU G. - Chou T. Denmark Open Muži
16.10., 10:20 Cheah S. - Kim G. Denmark Open Ženy
16.10., 10:20 Li M. - Li Y. Denmark Open Ženy
16.10., 10:20 Cheng C Y / Lee C C - Chang Y N / Kim H R Denmark Open Dámy dvojité
16.10., 10:25 Ignacio Monzon - Simone Roncalli ITF Tunisko muži
16.10., 10:40 Sergey Shipilov - Grigoriy Korobeynikov ITF Uzbekistan Men
16.10., 10:40 Fruergaard M / Thygesen S - Fukushima Y / Hirota S Denmark Open Dámy dvojité
16.10., 11:00 Seone Mendez - Fanny Ostlund ITF Nigeria Women
16.10., 11:00 Isabella Kruger - Chiraz Bechri ITF Nigeria Women
Pro tento výběr nebyly nalezeny žádné eventy.